Loučím se – loučíme se…

Napsal(a): Arrietty

Rubrika: Novinky Komentáře: One comment

Už bylo na čase, aby [NG] vyšlo s pravdou ven.

Jako překladatelka již končím, za poslední rok se můj život rapidně změnil, pokud by někoho zajímalo, musím sama říct, že se změnil k lepšímu, i když jsem musela spoustu věcí přehodnotit. A jak z toho celého vyplývá, jedna z kapitol, které uzavírám, je překládání. Nebudu tu sázet žádné výmluvy, ale nemám již čas hloubat nad titulky, jak tomu kdysi bývalo. U překládání jsem strávila necelých pět let, neříkám, že to vždy bylo snadné, těch chvil nelituji, mnohému mě naučily, ale jak by vám kolegové potvrdili, hodně jsem stavěla skupinu na první příčku ve svém životě, a to nebylo zrovna šťastné rozhodnutí…

 

Takže ano, končím a loučím se s vámi. Samozřejmě nepočítám s tím, že nezkusím dodělat projekty, které s někým překládám společně, ale v brzké době to neplánuji. Začalo to tak, že zprvu jsem na titulky přestala mít prostor já sama a pomalu si na to navykli i ostatní. Neříkám, že je to špatně, ale jako skupina jsme skončili společně. Nikomu nevyvracím, nezakazuji, že nemůže pokračovat i nadále, takže určitě některé členy budete pořád aktivně potkávat a setkávat se s jejich projekty, třeba zde na stránkách.

 

Co se týče webu jako takového, díky našemu hlavnímu sponzorovi Momo-chan web ještě určitě nějaký ten rok poběží, samozřejmě jsem nezapomněla ani na ostatní mecenáše, kteří k chodu skupiny přispěli. Tímto jim chci jménem skupiny opravdu z celého srdce poděkovat, a pokud bude možno, postarám se o to, aby byl chod webu i pro budoucí návštěvníky stále přítomen. I přestože mě to mrzí, mé rozpracované projekty tímto ukončuji. Projekty ostatních překladatelů ještě přehodnotíme, a případně vám dáme vědět, jak se každý rozhodl.

 

 

Na konec bych všem chtěla poděkovat za přízeň, převážně ke kladnému přístupu k naší práci a omlouvám se těm, kterým jsem až do teď dávala naději.

 

„Jsou to naše setkání a loučení, která nás posunují v před. Kam, to nemůže nikdo říct.“

One comment to Loučím se – loučíme se…

  • Kristin  says:

    Chápem vás.. a musím uznať že ste mojim vzorom. Vlastne vďaka vám som začala pozerať Anime. <3 Brothers Conflict <3 Od vtedy sa mi život veľmi zmenil. Našla som si nových priateľov ktorý anime pozerajú tiež. Som šťastná že som mohla tieto projekty resp. seriály mohla pozerať od vás <3 PATRÍ VÁM VEĽKÉ ĎAKUJEM <3

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Google+