Jsme tu!

Napsal(a): Clarian

Rubrika: Novinky Komentáře: No comments

Ano, opravdu vás nešálí zrak! Děje se něco, v co většina z vás už nejspíš ani nedoufala… NG je zpět! (dočasně)

Jak tady posledně zmiňovala Arrietty, naše vedoucí, ostatní členové se rozhodovali, co podniknou se svými rozdělanými překlady. A nakonec jsme tak nějak došli k závěru, že je škoda ukončit činnost této skupiny takovýmto způsobem. NG si zakládá na dodělávání svých rozdělaných projektů a přesně to taky uděláme. Takže tímto startujeme velkou dokončující misi, které se účastní 12 hrdinských a věrných členů: Clarian (já), Arterie, Neon, Janiie, Elorent, Yami, Blackforce201, Tabi, Leo, Hanz , Yosen a Atoki!
Naším cílem, jak už nejspíš většině z vás došlo, je dokončení většiny a nejlépe všech rozdělaných anime v této skupině. Jelikož oproti předchozímu stavu se počet členů skupiny snížil o polovinu, nemůžeme slibovat žádné závratné tempo, ale můžu s jistotou říct, že nikdo z nás nemá v plánu lenošit, ale společnými silami se dopracovat k cíli. 
Jako první jsme se rozhodli dokončit převážně série, které jsou přeložené, ale nestihly být vydané. Jako další se pochopitelně pustíme do těch anime, od kterých nám neutekli překladatelé :D A pak se zkusíme společně nějak prokousat i přes zbývající série. Stále to je běh na dlouhou trať, ale věřím, že nás podpoříte a že někteří z vás nám stále zůstali věrní :)

Jako další musíme poděkovat samozřejmě Arri, která nás tak dlouho svědomitě vedla. Dokonce i teď stále ve stínu pomáhá (ať už vypsáním seznamu anime, oslovením některých bývalých členů, zpřístupněním webu a uložišť, či samotným umožněním dokončit naše překlady pod jménem naší milované skupiny). Až teď, když jsem dostala do rukou pomyslné otěže, jsem si uvědomila, že vést skupinu opravdu není snadná věc a za tu letitou tvrdou práci jí patří náš vděk.

A teď k tomu, na co jste všichni určitě nejvíce zvědaví.
Na co, že se můžete například v blízké době těšit? (Se štěstím začínáme vydávat hned o víkendu!)Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Google+