Tales of Zestiria: Doushi no Yoake

Napsal(a): Arrietty

Komentáře: 3 komentáře

Tales of Zestiria Doushi no Yoake

Překlad: Arrietty
Korektura: Neon
Žánry: Dobrodružství/ Fantasy/ Akční/ Podle hry/ Magie

Sorey a jeho nejlepší kamarád Mikleo prozkoumávají tajemné ruiny, kde doufají, že naleznou nějakou stopu po legendárním Pastýři, ale naleznou v nich lidskou dívku. Je to první člověk, kterého kdy Sorey viděl, neboť vesnice, ze které pochází není lidská, ale žijí v ní nadpřirozené bytosti ovládajíc mocné síly Dévy, duchové přírody.  

Jedná se o 45 minutový prolog ke hře nenavazujíc na žádnou ze sérií.


Časováno na: Commie

Special 01 – [.srt] (staženo 832× )

3 comments to Tales of Zestiria: Doushi no Yoake

 • lady_scarletos  says:

  Skvělá hra <3 Děkuju za překlad. Doufám že bude něco podobného/nebo že je/ na Tales of Berseria protože to je taky naprosto dokonalá hra <3

 • Mellorrn  says:

  Bude MEGA? Webshare je tragicky a min 5h sedet u pocitace, na to nemam cas. To je 1080p ze je to tak velky? 45 min v 720p, kdyz je schopnej enkoder tak klidne pod 400MB.

  • Arrietty  says:

   Ano, bude i Mega. Vždycky je, pouze jsem se dva dny nedostala k počítači a neměl to kdo nahrát. Bylo to napsané i u novinky, stačí jen číst. Jinak redukovat velikost videa umím též, zářný příkladem jsou speciály u Amaburi, kde měl jeden přes 400MB a teď má 41MB ;). Jen jsem na softy pomalu sama, jelikož má Watanabe svých starostí dost a nezbyl na to čas. Ale snad nikomu nedělá problém stáhnout si jen titulky a najít si menší velikost videa či si stáhnout torrent, který je podstatně rychlejší. :)

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Google+