Najdete nás

Napsal(a): Arrietty

Komentáře: 3 komentáře

Kde nás všude najdete?

AniDB Ask.fm Facebook.comGoogle+

Titulky.otaku.cz

Akiahabara.cz

3 comments to Najdete nás

 • Leo  says:

  Ahoj, Packa
  Proč v titulcích děláte více řádků jednoho slova nebo i vět? -> su to str titulky prerabane z ass titulkov ako pises viac slov alebo viet je efekt ktory zostane v str titulkoch ako veta alebo slovo.
  Teoreticky nemusis zhanat ine staci ked si stiahnes softsub ktory vytvorime a mas v nom aj titulky,efek,OP,ED vsetko sa ty bude zobrazovat tak ako ma.

  • Packa  says:

   Díky za objasnění a co se týče softsubu, tak se mi občas sekají a můj přehrávač prostě přestane reagovat a titulky mi zmizí (ale to už je zase o něčem jiném).
   Ještě jednou díky, Packa

 • Packa  says:

  Ahoj, na začátek díky moc za překlady.
  No a teď bych měla menší dotaz. Proč v titulcích děláte více řádků jednoho slova nebo i vět? Například nyní v [NG] Kekkai Sensen – 03 na čísle 253 čas 00:10:13,670 –> 00:10:13,710 má věta 5 řádků a opakuje se 4x.
  Taky se mi to hodně objevuje u Yony (nyní např u 15 dílu hned titulek 23 Vzhlížejíc ušlechtile k obloze máte na cca 48 řádcích?)
  Abych řekla pravdu takto udělaný titulek se mi při sledování na PC neobjeví a mám místo toho přes obrazovku jen černé čáry. a pokud do tohoto vložíte ještě nějaké dalaší překlady tak ty se neobjeví vůbec př: čislo titulku takto dlouhého je 2 a 4 a mezitím dáte normální větu, tak ta se mi neobjeví.

  Vaše překlady se mi líbí, ale tohle mě odrazuje a musím shánět jiné nebo si stáhnout exerní a hledat cože jste to vlastně přeložili.
  Díky za případnou odpověď, Packa

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Google+