O nás

Napsal(a): Arrietty

Komentáře: No comments

  •  Kontaktní e-mail: ngfailsub@gmail.com

______________________________________________________________________________________________________________

NÁZEV SKUPINY…

Negramotné Gorily? Neonoví Gryfoni? Neatraktivní Germáni? Navštivte Grónsko? Největší Grázlové?
Ne… Ne a zase jednou ne, i když se k těm největším grázlům blížíme!
Hezky se usaďte, řeknu vám příběh „Co znamená NG?“.
Před dávnými a dávnými časy, to ještě kdy se dinosauři rvali, mamuti si ťapali vesele po zemi a David Rath byl ještě na svobodě… Bylo dvojpísmenní NG vyjmuto ze jména „Ange“, což je zakladatelka této překladatelské skupiny a byla naší pramatkou.
Po jistém čase byl zrozen i praotec (my mu familiárně říkáme Krakonoš a Diktátor ) – Arrietty. A NG najednou znamenalo „Not good“, v překladu „ne moc dobré“… Čímž bylo zařízeno, že jestli si lidé stáhnou anime od NG, jsou předem varováni, že pokud najdou v překladu chybu, musí se s tím vnitřně vyrovnat.
Století vystřídalo století, dinosaury psi, mamuty kočky a pan Becherovka se stal prezidentem. I ve skupině NG se mnohé změnilo a z praotce se stala zároveň i pramatka, jelikož Ange odešla ze skupiny, a s tím přišlo nové NG období. To nové období je nazýváno jako „Nová Generace“.
NGFailsub je tedy opět oficiálně a doufám na dlouhou dobu pokřtěn jako – Nová generace fail subu.


Protože MY, NGáci, dáváme překladům nový směr!

______________________________________________________________________________________________________________

[NG] STORY:

Za sedmero horami, za sedmero řekami a za sedmero webovými stránkami, byla nebyla jedna Ange. Byla to samostatná překladatelka.

Na druhé straně za sedmero lesy, za sedmero městy a za několikery anime, žila Arrietty.

Dne 5. 10. 2012 nabídla naše malá Arrietty Ange spolupráci a tím vzniklo prvotní duo skupiny, která ještě tehdá, kdysi dávno, když my všichni byli ještě prťata, vydávala na blogu zvaném nonauinorae.

Začaly časy překládání! A na světě bylo zas o trochu líp. 27. 9. 2013 byl poprvé spuštěn web, na jehož zprovoznění se podílelo hned několik lidí (Ange, Arrietty, Frittol, Maikl a především náš slavný a opěvovaný Valada06)! 

Postupem začala skupina nabalovat další členy. A ať nežeru (píše Arterie :D), vyjmenuji je tu! → Chozé, Sungarden (ještě na blogu)Valada06, Frittol (4. 6. 2013), Maikl (5. 6. 2013), Blackstar5 (22. 6. 2013), Arterie (17. 9. 2013), Fenris (21. 9. 2013), Neon (21. 9. 2013), Clarian (5. 12. 2013), Cetkatretka (10. 12. 2013), Sumi (1. 2. 2014), Janiie (6. 7. 2014). To jsou takové naše mezníky. A aby se neurazili ostatní členové, u kterých si datum bez větší práce nedohledám – Phoenick, Advojka, Azareth, Elorent, Hanz, Konri, Leo, Yami, xAndrew, Radasol, Yosen, Tabi, Blackforce201, Eilonwy.

S tolika členy došlo k překvapivě V-E-L-K-É-M-U rozšíření překladů, které vedly k úspěchům, ale i neúspěchům (ale ty úspěchy samozřejmě převažovaly!!!)

Dost dlouho se naše rodina placatila u překladů a byli jsme spokojeni. Poskakovali jsme po imaginární louce a zpívali „Sunshine lollipops“. Tahle naše tzv. idylka skončila datem 2. 1. 2015, kdy se Ange rozhodla opustit NG skupinu, kvůli jistým neshodám, a překládat jinde. Postupem času si z webu odňala anime, která přeložila. Tímto gestem vlastně jmenovala naši Arrietty na královnu a lídra skupiny. Tato nově vzniklá republika (no vážně! žádný absolutismus tu nevládne :D) byla řádně oslavena. Tři dny a tři noci se pilo a hodovalo.

A tak to tu vlastně žije i nadále. Stále tu NGfailsub je, stále tu pro vás překládáme a doufáme, že ještě dlouho překládat budeme! A to je tak všechno, co bychom vám chtěli o nás sdělit! Všichni z naší skupiny jsou jedineční a mají ten správný smysl pro humra!

Speciální poděkování členům, kteří již skupinu opustili a žijí si vlastním životem!

Dvojité speciální poděkování členovi xAndrewovi, který se staral o design NG webu. Vzdáváme jeho úžasné a dechberoucí práci hold! *tlesk tlesk tlesk*

______________________________________________________________________________________________________________

[NG] TÝM: 

 

Arrietty – e-mail: Kaculka7456@seznam.cz


Valada06 – e-mail: valada0126@gmail.com


 Advojka – e-mail: advojka.beast@gmail.com


Arterie – e-mail: luma.Mazacova2@seznam.cz


Atoki – e-mail: Atoki.atolik@gmail.com


Azereth – e-mail: Terezahutarova@seznam.cz


Blackforce201 – e-mail: vvickydvorakova@gmail.com


Clarian – e-mail: clarianka@gmail.com


Elorent – e-mail: elorent@seznam.cz


Envy – e-mail: KorycanovaAlena@gmail.com


Hanz – e-mail: soilwork@tiscali.cz


Janiie – e-mail: jancik.h@gmail.com


Kiwi – e-mail: hanacekma@gmail.com


Konri – e-mail: tomipaci14@seznam.cz


Kuro – e-mail: Arhoo-chan@seznam.cz


Leo – e-mail: leo1235@azet.sk


Neon – e-mail: NeonTheNoble@seznam.cz


Tabi – e-mail: gabiszcz12@gmail.com


Tobio – e-mail: chadal97@gmail.com


Vysli – e-mail: vysl.mar@seznam.cz


Yami – e-mail: APavelova@seznam.cz


Yosen – e-mail: yosen@email.cz


 

 

© Arterie

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Google+