Concrete Revolutio: Choujin Gensou

Napsal(a): Arrietty

Komentáře: 2 komentáře

Překlad: Advojka
Korektura: Arrietty
Počet dílů: 02/~
Žánry: Akční/ Mimozemšťané/ Vesmírné/ Komedie/ Magie/ Parodie/ Romantika

Anime se odehrává v „imaginárním Japonsku“ za éry superlidí. 20 let po válce se Japonsko rozrostlo a vyvinulo obrovskou rychlostí. Ale co kdyby všichni superlidi, o kterých kdy bylo psáno, existovali ve stejnou dobu? Superlidé, kteří se objevili za různých okolností, a každý je jiný— Titáni z vesmíru, formy života ze záhadného světa, přízraky a skřítci z dávných časů, kyborgové vytvořeni vědci… relikvie, které povstaly z ruin starověkých civilizací a mnoho dalších. Někteří superlidé svojí existencí netají, aby získali popularitu ve společnosti. Jiní zase schovávají svojí identitu pod rouškou a bojují v tajnosti. A aby toho nebylo málo, existuje jistá organizace, která na superlidi dohlíží a jedním ze členů je Hitoyoshi Jirou, takový dejme tomu… obyčejný chlapík.


Časováno na: Commie

Epizoda 01 – [.srt] (staženo 232× )

Epizoda 02 – [.srt] (staženo 213× )

2 comments to Concrete Revolutio: Choujin Gensou

  • Meza  says:

    Doufám, že toto anime přeložíte celé, koukám na to sice v AJ, ale jelikož je to celé takové zmatené (časově, místně), tak bych si to raději vychutnal s českými titulky. Takže díky za překlad! :)
    Jinak viděl jsem 4. epizodu, ale stále nevím co si o tom myslet, je to jiné. :)

  • Nyrrik  says:

    Co si myslíte o první epizodě? Já se dívám na HorribleSubs a jsem ve 4. epizodě. Miluju animace art-style a world zatím. Studio Bones nezklame.

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Google+