Magi: The Labyrinth of Magic

Napsal(a): Arrietty

Komentáře: 11 komentářů

Magi The Labyrinth of Magic

Překlad: xAndrew, Azereth, Eilonwy
Korektura: Azereth, Arrietty, Janiie
Počet dílů: 09/25
Žánry: Fantasy/ Magie/ Dobrodružství/ Akční/ Shounen/ Přátelství

Aladdin je na první pohled normální chlapec, na pohled druhý mág, který se přátelí s džinem. Tím nachytal i Alibabu, mladíka, který sní o pokoření bájné kobky. Magického místa plného nebezpečí, které skrývá nezměrné bohatství a moc. Nakonec se mu podaří Aladdina přesvědčit, aby mu pomohl jednu z nich dobýt, čímž se zapletou do něčeho mnohem většího. Na obzoru se sbíhá mocný nepřítel, který chce získat svět pod svou nadvládu, zatímco se Alibaba snaží vyřešit svou minulost a Aladdin přijít na to, kdo vůbec je. Podaří se jim dosáhnout svých cílů, než se i přes ně přelije vlna temnoty?


Časováno na: Zero-Raws

Epizoda 01 – [.srt] (staženo 439× )

11 comments to Magi: The Labyrinth of Magic

 • JackyDragon  says:

  Chtěla jsem se zeptat, je ještě v plánu tohle skvělé anime překládat? Začala jsem se teď koukat a vidím, že celkově překlad tohohle anime je nedodělaný tím nemyslím vás, ale myslim celkově každý překládá kousek a vim, že vy máte překlady výborné a série se snažíte většinou dopřekládat.

  • Arrietty  says:

   Ahojky, jistěže. S Arty nám to nedalo a momentálně máme zatím napřekládáno do 15. dílu s tím, že bereme na vědomí, že nás čekají ještě další dvě série a několik OVA. Takže až skončí to maturitní bujaří, určitě se tu ukážou i nové díly Magiho. :) Jinak děkujeme za chválu!

 • Azereth  says:

  Chtěla bych moc poděkovat Eilonwy za dobře odvedenou práci! Já jsem si s tímhle anime opravdu netrefila do noty a vždycky mi trvalo věčnost překousat jeden díl, takže doufám, že tobě to půjde s větší lehkostí a přeji ti moc, moc štěstí!

  Právě si stahuji tvůj osmý díl, abych se když tak v případě střídání (nejsem si totiž jistá, jestli se střídáme po dílu nebo ne, mám v tom trošku guláš) mohla adaptovat na tvůj styl, ať to nemáme každý pes jiná ves :)

  • Eilonwy  says:

   Děkuju, to mě to vážně baví ^^ A překládala bych ráda klidne denně, jen to momentálně moc nejde, protože jsem v posledním ročníku a pořád po nás něco chtějí, tenhle týden jsem například jela na celostátní soutěž do ČB takže ty přípravy mi překazily plány s překládáním a vším. A vážně moc děkuji.:)

 • violet  says:

  Děkuji moc za překlad! Moc jsem se na tohle anime těšila. Nemůžu se dočkat

 • Genesiss  says:

  Tohle anime jsem už viděla. Alespoň první sérii a líbilo se mi to. Sice trochu takové pohádkové, ale i tak :3

 • Francine  says:

  Konečně se to někdo chystá překládat =D angličtina mi nejde a tak jsem to po první epizodě vzdala…. už se mooooc těším!! xD Miluju vás =DD

 • Eluned*  says:

  Magi je úžasné anime *-* viděla jsem pár dílů v angličtině a musím říct, že se velmi těším až to začnete překládat >^.^<

 • Siki  says:

  Doufám že bude brzo překládá a ptám se kdo bude překládá? Jen ze mate hodně anime a tyhle asi nebudete čas. No uvidíme kdy bude překládá. To anime ještě neviděla jsem. Takže tesim se moc.

  • Neon  says:

   Ahoj,
   informace nahoře jsou správné, překládat bude xAndrew. :) Aniž bych se chtěla jeho nebo kohokoli dotknout, je to poměrně čerstvější člen naší skupiny a zatím se zdá, že na to čas má, takže bych se neobávala, kolektivní dělba práce zde funguje :D

 • Romi  says:

  úžasné anime videla som obe série sú super teším sa až to preložíte :D odporúčam super zmes komédie priateľstva a akcie :D

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Google+